שערים לחצר בית

שער מעוצב לחצר הבית

לשער בחצר הבית יש תפקיד חשוב בעיצוב הבית,  זהו כרטיס הביקור של הכניסה אל הבית. גם אם הבית לכם יהיה מעוצב ומיוחד, אך שער הכניסה לא יהיה מרשים ומעוצב, הרושם הראשון שיקבל האורח יהיה שלילי ויעניק תחושה של אכזבה.לשער לחצר יש תפקיד אסתטי ותפקיד פונקציונאלי. עליו  להרשים את האורחים, אך גם להעניק פרטיות והגנה לאורחים. לא מומלץ להתפשר על איכות השער ולבחור בשער זול. לפני שאתם בוחרים את השער כדאי לערוך סקר שווקים בין החברות השונות המייצרות שערים, לקבל המלצות ולהשוות מחירים. רק אחרי שתבדקו את ההיצע בשוק תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור את השער המתאים לכם ביותר.

שערים לחצר בית– 6 דברים שחשוב לדעת

יש סוגים שונים של שערים לחצר, יש שערים חשמליים, יש שערים ידניים יש שערי כנף נפתחים ויש שערי  הזזה.

השערים החשמליים הם שערים המצוידים במנוע חשמלי שבאמצעותו אפשר לפתוח או לסגור את השער בלחיצת כפתור או על ידי שלט. שערים אלו מספקים רמת הגנה גבוהה ושליטה מלאה על כל מי שמעוניין להיכנס אל החצר או אל הבית. שערים חשמליים רבים מגיעים עם מצלמות אבטחה המגבירים את רמת ההגנה.

שערים ידניים עשויים מחומרים שונים כמו אלומיניום, מתכת פלדה ועוד. הם שערים הנפתחים ונסגרים באמצעות מנגנון ידני ומבין כל השערים הם נחשבים לשערים  הזולים מכולם.

שערי הזזה הם שערים הנעים על מסילה ונפתחים לצד, הם עשויים ממגוון חומרים כאשר החומרים הנפוצים ביותר הם האלומיניום או הפלדה.

אולי יעניין אותך: גדרות אלומיניום

לשערים יש שני תפקידים, תפקיד אסתטי ותפקיד בטיחותי. לצד ההגה והשמירה על הפרטיות יש להם תפקיד גם במראה האסתטי של הכניסה אל הבית. בשנים האחרונות שערים לחצר מעוצבים במגוון סגנונות, בסגנון קלאסי, בסגנון כפרי ובסגנון מודרני וחדשני. הם מאופיינים בפרזולים ובחריטות שונות, הם משולבים ממספר חומרים כמו, למשל, אלומיניום עם זכוכית או סוגים שונים של מתכות והם מגיעים במגוון צבעים ומותאמים למראה העיצובי של הבית ושל הגדר.

שערים העשויים מעץ מעניקים מראה כפרי ומתאימים לבתים הנמצאים במרחבים כפריים או לבתים עירוניים המעוצבים בסגנון כפרי. יחסית לחומר האלומיניום או לשערים המעוצבים ממתכת הפלדה, לשערים מעץ יש מספר חסרונות, רמת ההגנה שלהם נמוכה משערים העשויים ממתכת, הם דורשים תחזוקה תמידית של צביעה אחת לתקופה והם חשופים למזיקים ולחרקים העלולים לפגוע בחומר העץ ולגרום לו נזקים כבדים.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן