שירותי ניקיון תל אביב – משדרגים את החיים בגדול

 

ניקיון הבית או המשרד היא משימה מכבידה ומתישה אשר מצריכה גם יכולות פיזיות ולא מעט זמן פנוי ולא לכולנו יש את המסוגלות הפיזית או את הזמן הפנוי.

תל אביב היא אחת מהערים הגדולות בישראל ולא סתם זכתה בתואר "עיר ללא הפסקה". זוהי עיר בה זורמת תנועה של אנשים ללא הפסקה הן בבתים פרטיים, הן בבניינים והן בעסקים הנמצאים ברחבי העיר.

בשנים האחרונות קמות להן הרבה חברות אשר מציעות שירותי ניקיון בתל אביב וזאת על מנת לספק מענה לביקוש הרב בתחום.

למי ניתנים שירותי ניקיון?

  1. לבתים פרטים – שימוש בשירותי ניקיון נפוץ מאוד בתל אביב במגזר הפרטי הרבה משפחות שוכרות שירותי ניקיון בתל אביב או על בסיס שבועי באופן קבוע ולעיתים לפרויקטים חד פעמיים.
  2. לבניינים – בנייני מגורים היום הם רבי קומות בהם גרים עשרות משפחות ולכן נדרש ניקיון כמעט יומיומי. לצערנו לא כול הדיירים הגרים בבניין שומרים על ניקיונו ולא נרצה להיתקל בשאריות של עטיפות נייר, מזון או מיץ דביק על הרצפה בכניסה לבניין, בחדר המדרגות או במעלית. ההמלצה היא להשתמש בשירותי ניקיון על מנת לתת מענה לבעיה זו. כאשר מגיעים אורחים לבניין נרצה שהוא יראה מטופח ונקי וידיף ריחות טובים של ניקיון. בנוסף, בניין נקי ושמור מעלה גם את ערך הדירות.
  3. למשרדים ומפעלים – אין ספק שכעובדים בסביבה נקיה ומסודרת יכולת הריכוז עולה וכך עולה בהתאם גם תפוקת העבודה. עבודה במקום נקי, מסודר ומריח טוב מעלה גם את  שביעות הרצון של העובדים . בנוסף גם נראות המשרד עושה רושם ראשוני נפלא על אורחים המגיעים למשרד או למפעל מה שבהחלט יכול לקדם את העסקאות הבאות.

על מה לתת את הדעת בבואנו לבחור חברת שירותי ניקיון?

  1. המלצות – מקובל לקבל המלצות או ממשפחה וחברים או לחילופין מהחברה עצמה. חברה המכבדת את עצמה בהחלט יכולה לספק לא מעט המלצות שהתקבלו מלקוחות במהלך השנים.
  2. קבלת הצעות מחיר ממספר חברות על מנת שניתן יהיה להשוות. יש לבדוק בקפידה מה כוללת כל הצעה.
  3. לבדוק האם החברה מבוטחת בחברת ביטוח הן עבור עובדיה למקרה של פציעה חלילה וגם למקרי נזקים שעלולים לקרות כגון פגיעה במרצפות או בריהוט.
  4. וותק וניסיון של החברה – חברה בעלת וותק וניסיון של הרבה שנים מעיד על כך שהם בעלי ניסיון בהתמודדות עם סיטואציות שונות העולות מהשטח ובוודאי גם אלופים בניקיון.

יתרונותיה של חברה לשירותי ניקיון בתל אביב

מעבר לשירותי הניקיון השוטפים אשר נותנת חברה לשירותי ניקיון, ניתן לקבל שירותים נוספים שלא ניתן לקבל מבעלי מקצוע פרטיים כמו עוזרת.

השירותים הנוספים הם: ניקוי ספות ושטיחים על ידי מכונות מקצועיות, פוליש ווקס על ידי מכונות מקצועיות ושרותי סנפלינג כלומר ניקיון של חלונות בקומות הגבוהות של בנייני מגורים רבי קומות.

בנוסף, כאשר אחד מעובדי הניקיון של החברה חולה, תמיד ניתן למצוא לו חלופה מה שלא יכול לקרות אצל בעל מקצוע פרטי.

ניתן גם להוסיף עובד ניקיון אחד או יותר ובכך לקצר את זמן הניקיון ועל ידי כך  לקצר ולהקל על תושבי הבית או המשרד.

על ידי שימוש בשירותי ניקיון בתל אביב ניתן גם לחסוך לא מעט מאחר ואינכם משלמים את התנאים הסוציאליים לעובדי הניקיון והחברה כמובן גם מבטחת אותם על מנת למנוע תביעות מיותרות.

לסיכום, שימוש בשירותי ניקיון בתל אביב יכול להעניק לכם שדרוג ענק באיכות החיים.

רוצים לשמוע על שירות אחזקת מבנים במרכז

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן