מכונת כביסה משולבת מייבש – מוצר שווה במיוחד!

 

מכונת כביסה משולבת מייבש זהו מכונה חשמלית הכוללת שתי פעולות במכשיר אחד, היא גם מכבסת את הכביסה וגם מייבשת אותה.

מכונות כביסה משולבת מייבש של חברת AEG מזמינה אתכם להצטרף אל עולם חדש של נוחות וחיסכון בזמן ובכסף. במכונה זו תוכלו להכניס את הכבסים כאשר הם מלוכלכים ולהוציא אותם נקיים, ריחניים ויבשים בלי לתלות את הבגדים על חבלי הכביסה או ללא הצורך להעביר אותם ממכונת הכביסה אל מכונת הייבוש.

מכונת כביסה משולבת מייבש – כביסה וייבוש במכונה אחת

ההחלטה אם לקנות מכונת כביסה משולבת מייבש או שתי מכונות בנפרד, אחת לכביסה ואחת לייבוש,  תלויה במספר פרמטרים כשהפרמטר הקובע הוא חיסכון במקום. מכונת כביסה המכילה כיבוס וייבוש במכונה אחת מתאימה לדירות קטנות שבהן אין אפשרות להציב בחדר הכביסה או במרפסת השירות שתי מכונות בנפרד, מכונת כביסה ומכונת ייבוש, או לדירות שבהן מכונת הכביסה והייבוש מוצבות במטבח או בחדר האמבטיה, חללים שגם בהם רוצים לחסוך במקום.

רכישה של מכונת כביסה משולבת מייבש זולה יותר מאשר קנייה של שני המכשירים בנפרד. אם אתם מעוניינים לחסוך בכסף, כדאי לכם לשקול קנייה של מכונה המשלבת כיבוס וייבוש במכונה אחת.

מכונת כביסה המשלבת גם כיבוס וגם ייבוש היא מכונה אמינה המשלבת אמינות לצד נוחות. בפעולה אחת תוכלו לכבס היטב את הבגדים, להסיר מהם את כל הכתמים מהבגדים,לנקות מכל הלכלוכים, לייבש את הבגדים וכל זה ללא צורך לתלות כביסה לייבוש על חבלי הכביסה או להעביר את הבגדים הרטובים ממכונת הכביסה אל מכונת הייבוש. החיישנים המותקנים בתוך המכונה המשולבת מודדים כל הזמן את הלחות ואת הטמפרטורה ומבטיחים שהכביסה תתייבש בצורה מושלמת.


אולי יעניין אותך מדיח כלים מומלץ


כאשר אתם רוכשים מכונת כביסה המשלבת גם את פעולת הייבוש חשוב להקפיד על גודל התוף המתאים ועל משקל הכביסה המומלץ. חשוב לדעת שלכביסה רטובה יש פחות נפח מאשר לכביסה היבשה וכאשר אתם בוחרים בגודל התוף, עליכם להשאיר מספיק מקום כדי לאפשר לכביסה מקום "להתרחב" בזמן הייבוש.

גם בקניית מכונת כביסה משולבת, כמו בעת קניית מכונת כביסה רגילה, יש להתייחס למספר פרמטרים. חשוב להתאים את גודל המכונה למספר הנפשות הגרות בבית הצורכות שירותי כביסה, למיקום שבו אתם מתכוננים להציב את המכונה, לצריכת האנרגיה ולכמות המים שבה המכונה משתמשת.

חשוב להקפיד על אמצעי הבטיחות ולוודא שבמכונה יש מנגנוני בטיחות המונעים התחשמלות, לוודא שאין אפשרות לפתוח את דלת המכונה בזמן הפעלתה ולבדוק האם יש למכונה מעצורים שימנעו תנועה של המכונה על הרצפה כאשר היא פועלת.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן