איך מנקים כורסאות טלוויזיה מעוצבות מבד?

כ-4 שעות בממוצע ואף יותר, יושבים הישראלים בכורסת הטלוויזיה המעוצבת שלהם, והם לא רק רואים טלוויזיה. הם מנשנשים, מפצחים גרעינים. לפעמים גם אוכלים את ארוחת הערב מול הטלוויזיה כי הם לא רוצים להפסיד אפילו פנדל אחד במשחק. זה חלק מהחוויה, גם לראות טלוויזיה וגם להתפנק והכורסאות היום באמת מפנקות מאוד.

אבל אחרי כמה חודשים יש לומר, הופכת הכורסא ל"פוד פרוססור" מלא כתמים קלים וקשים. פה נשפך קצת יין, שם רוטב מהקציצות. שאריות של חטיפים ופיצוחים. הכורסא מאוד מעוצבת אבל גם מאוד לא נקיה. יש צורך דחוף לנקות אותה כדי להמשיך ולהשתמש בה, כי אף אחד לא רוצה לשבת על מצע של חיידקים ושאריות אוכל.

כאשר מדובר בניקוי של כורסת טלוויזיה מעוצבת מבד, חשוב לומר כי יש כמה שלבים לניקוי הזה וכן- אפשר גם לעשות את זה לבד בבית.


גולשים נוספים התעניינו גם בשירותי ניקיון


קודם שואבים, אחר כך מנקים

ניקוי של כורסאות טלוויזיה מעוצבות מבד מתחיל משאיבה. קודם כל צריך לשאוב את כל השאריות של כל מה שאכלתם, פיצחתם ונשנשתם בחודשים האחרונים. השאריות והפירורים בדרך כלל נופלים ונדחסים מטה, בכוח הכבידה ואפשר לגלות אותם מסתתרים בפינות, הם ושערות אבק שנאספו במשך הזמן

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבדוק אם חומר הניקוי על הבד שבחרתם, לא מוריד צבע או פוגע בבד. יש לרסס מעט מהחומר הזה במקום כלשהו בגב הספה, ולבדוק אם קורה משהו כאשר מתיזים קצת מהחומר.

אם הכול בסדר והחומר לא מזיק לבד ולא גורם לו לשום שינוי, מרססים מחומר הניקוי הזה על הכורסה ומחכים כמה דקות. החומר הזה אמור לרכך את הבד, לפרק כתמים קשים ולגרום לכך שהם יצאו בקלות.

ניקוי כורסת טלוויזיה, עשו זאת בעצמכם

אם אתם רוצים להזמין בעלי מקצוע לנקות את הכורסה, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה. הם משתמשים במכונת קיטור חזקה מאוד שאין כתם העומד בפניה. אבל אם אתם רוצים לעשות את זה בבית, אם לא מדובר בכתמים קשים מאוד בלתי ניתנים להסרה, אתם יכולים לנסות ולנקות את הכורסה בעצמכם.

כאשר רוצים לנקות כתמים, יש להרטיב את כל האזור עם חומר הניקוי לאחר שבדקתם שהוא לא מזיק לבד בשום צורה. אפשר להשתמש במברשת ניקוי שיש לה שערות עדינות, ולא לשפשף חזק מדי כדי לא לפגוע חלילה במרקם של הבד.

אסור בתכלית האיסור לנקות כורסאות טלוויזיה מעוצבות עם חומרי ניקוי בלתי מתאימים ובוודאי שלא עם חומר המכיל אקונומיקה.


עוד על חברות ניהול ואחזקה

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן