שילוב שערי אלומיניום מעוצבים

 

מגמות העיצוב בשנים האחרונות משפיעות על כל תחומי חיינו. ישנו שילוב מופלא בין ייצור טכני והמוני לבין רצון להיבדל מהשאר. חשובה לנו מאוד האפשרות להביע את עצמנו בדרך מקורית ויצירתית וקיימת אפשרות לעשות זאת גם בעולם שערי האלומיניום.

להלן מספר נקודות השקה המשלבות את שערי האלומיניום המעוצבים עם מגמות העיצוב השולטות לאחרונה:

  • דווקא בעידן המתקדם והטכנולוגי המאפשר לנו ייצור המוני, ישנה נטייה לחזור למוצרים מוכרים ואהובים של פעם. מוצרים מהעבר. חזרה לסגנון הרטרו. מגמה זו היא מגמה חוצת ענפים. כמו לדוגמא כלים סניטרים במראה נוסטלגי של פעם המציפים את חנויות הקרמיקה כך גם בעולם השערים. ניתנת העדפה לשערים מחומרים מתקדמים כמו אלומיניום אך משלבים בתוכם גם חומרים של פעם כמו זכוכית לדוגמא. שילובים אלו יוצרים מראה הרמוני וחמים של העולם החדש והעולם הישן. כיום ניתן להשיג שערי אלומיניום מעוצבים ממגוון של חומרים.
  • פרסונליציה והרצון להיות שונה ומיוחד יותר מאחרים. כולם יכולים היום לתת מקום גם להעדפות האישיות שלהם וליצור מראות מיוחדים ושונים מכל השאר כמו לדוגמא סדרות אריחים אישיות ומיוחדות או שערי אלומיניום המעוצבים לפי טעם אישי בשילוב מרהיב של חומרים עיצובים וצבעים.
  • נוחות – לא מוותרים על נוחות ופרקטיות לצד היפה והאסתטי. בעידן המואץ בו אנחנו חיים אנשים לא רוצים שום דבר שמצריך תחזוקה מרובה ומעיקה. מגמה זו באה לידי ביטוי גם בעולם השערים. קיימת היום העדפה מובהקת לשימוש בשערי אלומיניום אשר אינם מצריכים כמעט שום תחזוקה, עומדים בכבוד בפגעי מזג האוויר ועמידים לאורך שנים רבות.
  • מודעות לאיכות הסביבה – מודעות זו הפכה להיות חלק משגרת חיינו. אנו מודעים ואחראיים יותר לנושא איכות הסביבה מאחר וקיים בנו רצון עמוק להשאיר לילדינו סביבה נקייה וירוקה יותר.. האלומיניום הוא חומר נפוץ מאוד בכל העולם. התכה חוזרת שלו לא פוגעת או מורידה מתכונותיו ולכן ניתן למחזר אותו מספר פעמים אינסופי. רוב האלומיניום בעולמנו ממוחזר ורק מיעוט שלו עובר לאשפה ולכן נחשב כחומר ידידותי לסביבה. הנושא בא לידי ביטוי גם בכך ששערי אלומיניום הפכו להיות נפוצים ביותר בשנים האחרונות כחלק ממודעות הולכת וגוברת של מודעות לאיכות הסביבה.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שערי אלומיניום מעוצבים בין אם מבחירה מתוך קטלוג או בהתאמה אישית לפי רצונותיו וצרכיו של הלקוח. את גדרות האלומיניום ניתן לעצב בגדלים שונים, בגבהים שונים ובצבעים שונים. לעיצוב ניתן להוסיף אלמנטים נוספים כמו פרזולים ולשלב בהם מגוון של חומרים כמו עץ המעניק לו מראה כפרי או זכוכית אטומה ושקופה. ניתן לעצב אותם גם כגדרות קלילים למראה או כגדרות מסיביים.

ניתן כמובן לגם להוסיף לשערי האלומיניום המעוצבים מגוון רחב של טכנולוגיות ומנגנוני הפעלה שונים, כמו לדוגמא מנוע חשמלי אשר יהפוך את השער, לשער חשמלי אשר מעניק לנו איכות חיים נהדרת. ניתן לפתוח את השער החשמלי או על ידי שלט או על ידי כרטיס מגנטי חכם, או על ידי אינטרקום, או מצלמה או כמו שנהוג היה בעבר, על ידי שומר בכניסה.


קראו עוד על למה כדאי להתקין שער חניה?

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן